Brussels Design September - Intro slide 1
Brussels Design September - Intro slide 2
Brussels Design September - Intro slide 3
Brussels Design September - Intro slide 4

From - To

3.08 at 10am

Place

Kage - Speciality tea bar
COMMERCE DESIGN BRUSSELS

Kage - Speciality tea bar by Sill and Sound

About

Het KAGE-project is een innovatieve Belgische initiatief dat de thee-ervaring heruitvindt door traditie en moderniteit te verenigen.

Opgericht door Boupinh Lam, theekenner en mixoloog, biedt KAGE een zorgvuldig geselecteerd assortiment hoogwaardige Japanse en Chinese theesoorten — zoals matcha, hojicha en genmaicha — rechtstreeks ingekocht bij producenten die duurzame praktijken respecteren.

Overdag functioneert KAGE als theesalon, waar thee-lattes en theegeïnspireerde gebakjes worden geserveerd.
’s Avonds transformeert de zaak tot een cocktailbar, met innovatieve “tea-tails” die thee combineren met fijne spirits.

KAGE onderscheidt zich door zijn holistische benadering van thee — een combinatie van proeven, leren en innoveren — en profileert zich als een niet te missen bestemming voor theeliefhebbers in Brussel.

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website.

Learn more